Resultat 2014

 

Postvegrittet 2014

Dale IL Sykkel
Dale i Sunnfjord.

02.08.14

Resultatliste per klasse

K20-30 |  K30-40 |  K40-50 |  M20-30 |  M30-40 |
M40-50 |  M50-60 |  M60-70 |

Resultatliste K20-30 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Øyeflaten Eidsheim,Hedda Il Dyre Vaa 2:06:36,1 + 00:00,0
Resultatliste K30-40 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Vagstad,Hege Dale IL Sykkel 2:00:46,3 + 00:00,0
Resultatliste K40-50 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Sande,Anne-Tove Dale IL Sykkel 2:09:40,5 + 00:00,0
2 Skarpenes,Anita Nordhordland Sykkelklubb 2:33:30,3 + 23:49,8
Resultatliste M20-30 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Lia,Magnus Hof sykkelklubb 1:39:09,1 + 00:00,0
2 Abildgaard,Tom-Erik NTNUI Sykkel 2:07:02,0 + 27:52,9
3 Skrede,Oddne Jølster IL 2:11:45,2 + 32:36,1
4 størdal,Mats NOTEAM 2:16:44,4 + 37:35,3
5 Dahl,Christian NOTEAM 2:29:28,2 + 50:19,1
6 Langedal,Andre Caverion 2:34:02,6 + 54:53,5
DNF Mikkelsen,Andreas NOTEAM
Resultatliste M30-40 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Savland,Stig Førde CK 1:47:37,8 + 00:00,0
2 Daling,Arild Aker Solutions 1:48:00,4 + 00:22,6
3 Båtevik,Roy NOTEAM 1:55:48,5 + 08:10,7
4 Rønnekleiv,Stian Flora CK 2:03:33,3 + 15:55,5
5 Nordvik,Bjarte NOTEAM 2:09:23,0 + 21:45,2
6 Nedrebø,Per Ivar Hof sykkelklubb 2:09:32,1 + 21:54,3
7 kirkeeide,jørn erik Stryn CK 2:12:55,3 + 25:17,5
8 Ulltang,Terje Dale IL Sykkel 2:15:09,9 + 27:32,1
9 Løland,Arne SK Rye / Team Stabilt 2:15:49,5 + 28:11,7
10 Stubseid,Kristian Sogn CK 2:21:49,9 + 34:12,1
11 Vallestad Alvær,Stian NOTEAM 2:28:10,1 + 40:32,3
12 Lauritsen,Øystein NOTEAM 3:00:02,2 +1:12:24,4
Resultatliste M40-50 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Svalheim,Stig Sandane SK 1:39:11,9 + 00:00,0
2 Kristiansen,Geir Flora CK 1:44:13,7 + 05:01,8
3 Søvig,Jan Erik CK Haugaland 1:44:41,3 + 05:29,4
4 Hofslundsengen,Rune Sykkelklubben Sykkel 1:55:35,1 + 16:23,2
5 Sletten,Roald Nordhordland Sykkelklubb 1:55:39,1 + 16:27,2
6 Herstad,Torgeir Tambarskjelvar IL 1:56:05,4 + 16:53,5
7 Halvorsen,Atle Flora CK 1:56:05,9 + 16:54,0
8 Skår,Bjarte Dale IL Sykkel 1:57:19,1 + 18:07,2
9 Brodén,Magnus Leksands OK 1:59:38,0 + 20:26,1
10 Haugen,Arvid Dale IL Sykkel 2:00:25,2 + 21:13,3
11 Felde,Kjetil Høgseth Dale IL Sykkel 2:02:57,1 + 23:45,2
12 Roe,Dag Tore Vossevangen CK 2:03:39,2 + 24:27,3
13 Hasund,Asgeir Marine Harvest 2:04:00,9 + 24:49,0
14 Valvik,Stein Dale IL Sykkel 2:09:57,0 + 30:45,1
15 Hofslundsengen,Frank SKS 2:10:23,4 + 31:11,5
16 Thomsen,Frank Bergen Cycle Clubb 2:10:56,5 + 31:44,6
17 Uksnøy,Lars Elias Brattvåg IL 2:14:21,4 + 35:09,5
18 Hellebust,Frode Dale IL Sykkel 2:15:45,9 + 36:34,0
19 Soleim,Anders Neerland NOTEAM 2:24:57,4 + 45:45,5
20 Solheim,Leif Henning Dale IL Sykkel 2:27:19,0 + 48:07,1
21 antonisen,arve Dale IL Sykkel 2:36:21,2 + 57:09,3
22 Rødland,Kenneth Arna SK 2:50:20,5 +1:11:08,6
23 Stamneshagen,Øyvind Arna SK 2:50:21,4 +1:11:09,5
24 Osland,Jørn Kenneth Førde CK 2:54:18,9 +1:15:07,0
DNS Karlsen,Arild åoc
DNS Vikenes,Ola Bamseklubben
Resultatliste M50-60 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Eide,Dag-Arne Sandane sykkelklubb 1:51:55,7 + 00:00,0
2 Myklebust,Arne Sandane sykkelklubb 2:00:38,8 + 08:43,1
3 Pedersen,Jonny NOTEAM 2:07:56,3 + 16:00,6
4 Abildgaard,Rune Framo Bil/Åsane CK 2:11:28,7 + 19:33,0
5 Håland,Øystein Bergen Cycle Clubb 2:14:28,4 + 22:32,7
6 Skarstein,Frode Vest CK 2:21:09,1 + 29:13,4
7 Paulen,Jan Vikane IL 2:46:35,5 + 54:39,8
8 Ramsdal,Audun Normann Flora CK 2:58:36,5 +1:06:40,8
DNS Hellesøy,Audun Vest CK
Resultatliste M60-70 Return
Plass Navn
Klubb                 
Tid
1 Horntvedt,Thor Sandane sykkelklubb 2:16:47,1 + 00:00,0
DNF Sørli,Stein Savalen sk

02.08.14 16:28:38 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Førde IL