Resultat 2013

Postvegrittet 2013

Dale IL. Dale i Sunnfjord

03.08.13

Resultatliste K20-30
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 53 JONSSON Aud Therese Kyrkjebø IL 2:50:08 +0:00:00
Resultatliste K30-40
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 42 VAGSTAD Hege Dale IL Sykkel 2:10:51 +0:00:00
2 35 NORDAHL MOE Ingrid Førde 2:11:06 +0:00:15
3 54 KRANNICH Maret Dale IL Sykkel 2:19:07 +0:08:16
4 74 SANDE Anne Tove Dale IL 2:30:35 +0:19:44
5 63 HELLE Karina Dale IL Sykkel 2:49:23 +0:38:32
6 59 VALDERSNES Målfrid H Nordhordland SK 2:56:27 +0:45:36
Resultatliste K40-50
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 2 BRUHN-HENRIKSEN Janne Stryn Sykkelklubb 2:14:07 +0:00:00
2 65 BAUST Pamela NOTEAM 2:42:18 +0:28:11
3 43 AALAND Kari-Anne Kyrkjebø 2:50:08 +0:36:01
4 68 VARTDAL Norunn Masdal NOTEAM 3:02:20 +0:48:13
Resultatliste K50-60
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 47 GRUT Torunn sogn ck 2:28:46 +0:00:00
Resultatliste M17-20
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 18 TJØNNELAND Kristian Førde CK 1:52:20 +0:00:00
DNF 33 MYKLEBUST Martin Olav Dale IL Sykkel
Resultatliste M20-30
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 16 SOLÅS Ove Førde CK 2:06:01 +0:00:00
2 39 SKÅR Richard Dale IL Sykkel 2:25:43 +0:19:42
3 37 SELVÅG Henrik Dale IL Sykkel 2:25:46 +0:19:45
Resultatliste M30-40
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 11 NORDANG Samund CK Henie 1:47:02 +0:00:00
2 3 DALING Arild Aker Solutions 1:53:14 +0:06:12
3 73 HATLEBERG Erlend B. sogn ck 1:54:24 +0:07:22
4 9 KAHLBOM Kristian CK Haugaland 1:56:36 +0:09:34
5 5 HERSTAD Ingve Steffen Førde ckTeam Mollier 1:57:08 +0:10:06
6 10 NORDAHL MOE Øystein Førde 1:58:32 +0:11:30
7 15 SAVLAND Stig Førde CK 1:58:40 +0:11:38
8 17 STØFRINGSDAL Bård Førde CK 2:02:11 +0:15:09
9 1 AAM Harald Førde ckCaverion 2:07:10 +0:20:08
10 38 SKÅR Bjarte Dale IL Sykkel 2:08:17 +0:21:15
11 22 BÅTEVIK Roy NOTEAM 2:09:07 +0:22:05
12 56 RØNNEKLEIV Stian Flora ck 2:11:17 +0:24:15
13 29 HJELMELAND Stig H. sogn ck 2:13:34 +0:26:32
14 72 KIRKEEIDE Jørn Erik Stryn Sykkelklubb 2:16:02 +0:29:00
15 45 BALL Simon NOTEAM 2:20:50 +0:33:48
16 24 FREDSVIK Geir sogn ck 2:31:14 +0:44:12
17 40 STUBSEID Kristian sogn ck 2:39:19 +0:52:17
18 61 EMERY Michael Peter Right to play 2:53:49 +1:06:47
19 67 BERGESEN Thomas Hermoriders 3:18:22 +1:31:20
Resultatliste M40-50
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 13 ROSKA Helge Eidsfossen Sykkel 1:52:49 +0:00:00
2 7 HORSTAD Jan Erik Førde CK 1:53:21 +0:00:32
3 32 LØKKEBØ Arne odd Flora ck 1:59:57 +0:07:08
4 6 HERSTAD Torgeir Tambarskjelvar il 2:00:48 +0:07:59
5 30 HOMME Tor Eirik Grieg Seafood ASA 2:05:32 +0:12:43
6 26 HAUGEN Arvid ¹ Dale IL Sykkel 2:05:48 +0:12:59
7 34 MYRMEL Johannes-Henrik Gaular il 2:06:00 +0:13:11
8 23 FELDE Kjetil Høgseth Dale IL Sykkel 2:13:25 +0:20:36
9 27 HEGGØ Kjartan ¹ Førde CK 2:16:37 +0:23:48
10 28 HELLE Øivind Dale IL Sykkel 2:16:56 +0:24:07
11 58 THOMSEN Frank Bergen CK 2:21:29 +0:28:40
12 19 VALDERSNES Endre Nordhordland SK 2:24:38 +0:31:49
13 21 BRATTELID Ståle Dale IL Sykkel 2:25:46 +0:32:57
14 60 VARTDAL Jørn NOTEAM 2:26:04 +0:33:15
15 55 LØTUFT Helge Breimsbygda IL Sykkel 2:39:02 +0:46:13
15 48 HEGGHEIM Bjarte Breimsbygda IL 2:39:02 +0:46:13
17 71 RAMSDAL Audun Flora ck 2:50:46 +0:57:57
18 49 HJELLE Per Rune Breimsbygda IL Sykkel 2:53:40 +1:00:51
19 57 SOLHEIM Leif Henning Dale IL Sykkel 3:08:10 +1:15:21
DNF 62 FELDE Are Even Dale IL
DNF 41 SÆTREN Hans Markane
Resultatliste M50-60
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 25 GJESDAL Kjetil Arna SK 1:59:58 +0:00:00
2 14 RØNEID Magnar MOC 2:00:37 +0:00:39
3 70 CLAUSEN Claus Askøy Sykkelklubb 2:01:27 +0:01:29
4 31 INDRELID Are Hydro Årdal BIL 2:11:54 +0:11:56
5 52 JOHANSEN Odd-Sverre sogn ck 2:20:35 +0:20:37
6 20 ABILDGAARD Rune FRAMO BIL Åsane ck 2:29:11 +0:29:13
7 51 HÅHEIM Magnus Breimsbygda IL Sykkel 2:49:24 +0:49:26
8 64 JAN Paulen Vikane il 2:55:57 +0:55:59
9 44 AARSETH Øyvind hydro bil 2:56:02 +0:56:04
10 66 BERGESEN Jan-Ove Hermoriders 3:03:25 +1:03:27
Resultatliste M60-70
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
1 46 FLØLO Jostein Breimsbygda IL Sykkel 3:08:10 +0:00:00
Resultatliste Mosjon
Plass Startnr Navn Klubb                  Tid
NC 300 NYLAND Harald Dale IL Fullført
NC 301 RAMSDAL Simen Flora ck Fullført

03.08.13 21:34:44 eSykkel Versjon 4.1 Emit as

Lisensinnehaver Dale IL

1) Arvid Haugen fekk redusert tid med 5 minutt pga. stopp i samband med ulykke.

Kjartan Heggø fekk redusert tid med 3 minutt pga. stopp i samband med ulykke.